Właśnie zrozumiałem coś, co pomogło mi zrozumieć, dlaczego raz mi wychodzi a innym razem nie. Zrozumiałem, dlaczego niektóre dziewczyny nawet po dwóch tygodniach chcą się ze mną spotkać, a dlaczego niektóre po dwóch dniach nie odbierają telefonu.

Czytajcie ze zrozumieniem, bo może to jest cos, co popchnie was daleko do przodu.

Złota reguła:

Im więcej atrakcyjności, a mniej więzi między wami, to tym szybciej musisz ponownie się z nią skontaktować.
Im mniej atrakcyjności, a im więcej więzi między wami, to tym więcej masz czasu na ponowne skontaktowanie się z nią.

Pozwól ,że wyjaśnię
Atrakcyjność – jest to poczucie ciekawości, zaintrygowania i chęć poznania drugiej osoby; Ona zastanawia się, kim jesteś i jak może spędzić z Tobą czas, czego może od Ciebie oczekiwać; bazuje nie na wspomnieniach, ale na marzeniach odnośnie tego, co może się stać w przyszłości; oparte jest to wyłącznie na własnych myślach, pragnieniach i emocjach, która są ulotne.


Więź – poczucie komfortu i bezpieczeństwa bazujące na tym, co już razem robiliście i co macie wspólnego; Ona myśląc o Tobie myśli, ze zna Ciebie i Twoja wartość; bazując na przeszłości wie, czego może się spodziewać, a wspomnienia są czymś, co znacznie dłużej trwa niż pojedyncza myśl „ma duże bicepsy” lub 'jest bystry”, wiec uczucie to trwa dłużej i dłużej się rozmywa.

Dlaczego niektóre numery ulegają rozmyciu. Kobieta traci atrakcyjność. Ale to nic szczególnego. To już wiemy.

Powinieneś zaplanować całą strategię;

Nauka (kognitywistyka) mówi, ze po 24 h. pamiętamy już tylko 50% informacji, natomiast po 48 h. 10%. Po 72 h. zaczyna się okazywać, ze byłeś fajnym gościem. BYŁEŚ … Ale TERAZ jest TERAZ. Jeśli nie ma racjonalnych czy konkretnych powodów, możesz być pewien, ze po 2-3 dniach w większości przypadków zapomni o Tobie. Spójrz na siebie na co dzień masz tyle rzeczy na głowie ,że zapominasz o pięknej pani w autobusie która na ciebie patrzyła kiedy jechałeś do pracy lub co robiłeś 3 dni temu. Najzwyczajniej w świecie po prostu zapominamy o wielu sytuacjach które były kilka dni temu.

Rozwiązanie problemu!? Odpowiednia budowa więzi. Jeśli będziecie rozmawiać np. pół imprezy i się polubicie, to jest opcja, że zacznie traktować Cie nie jako jednorazowy epizod, ale kogoś, kto jest częścią jej życia. A o takich ludziach nie zapomina się tak łatwo.
Kolejną opcją jest zadzwonić, dopóki jeszcze jest atrakcyjność między wami. Zadzwoń następnego dnia i zapytaj się, jak się czuję lub czy dotarła bezpiecznie do domu. Jak głowa? Czy nie boli zbytnio? Nie musisz proponować spotkania od razu. Możesz po prostu chwile pogadać. Jeśli reakcja jest dobra (wyczujesz to w rozmowie), a chcesz ja jeszcze zobaczyć, to daj jakiś powód najlepiej konkretny, aby spotkać się (im szybciej tym lepiej), albo powiedz, ze zadzwonisz np. za 2 dni i zadzwoń za 1 dzień i powiedz ,że nie mogłeś już się powstrzymać. Bądź obecny w jej życiu, żebyś miał okazje do budowania jej komfortu i żeby miała z Tobą kontakt np. co drugi czy trzeci dzień, broń boże żebyś odezwał się do niej po tygodniu. Możesz być wtedy pewien ,że ona nawet nie będzie pamiętać kim jesteś i skąd się znacie … Rozmawialiście tylko 20 minut, czemu miałaby z Tobą rozmawiać?

Jeśli jest pomiędzy wami więź możesz odłożyć w czasie wasza następna rozmowę czy spotkanie. Zacznie za tobą tęsknić ,a Ty nie będziesz wyglądał na nachalnego.

JEDNYM ZDANIEM: IM BARDZIEJ STAŁEŚ SIĘ CZĘŚCIĄ JEJ RZECZYWISTOŚCI, A NIE DANEJ CHWILI, TYM DŁUŻEJ MOŻESZ POCZEKAĆ.


Leave a Reply