Wielu moich kursantów, gdy piszą do mnie, mają taki sam problem. Często mężczyźni nie wiedzą o czym rozmawiać z dziewczyną, aby randka, czy rozmowa, była interesująca dla obu stron. Rozumiem to, wiem, że często chcemy zaimponować kobiecie, sprawić, by się dobrze przy nas bawiła i nas polubiła. Chcemy też pokazać się najlepszej strony podczas uwodzenia dziewczyny.

Dzisiaj dam Ci kilka tipów, które bardzo pomogą Ci w podrywie. Są pewne tematy dzięki którym będziesz o wiele atrakcyjniejszy w oczach kobiety, którą uwodzisz. Są też tematy, które zabiją pozytywną relację i sprawią, że te emocje przeniosą się na Ciebie. Widzisz, to, jak kobieta się przy Tobie czuje, kształtuje przez odczuwane emocje to, jak ona będzie Ciebie postrzegać. Jeśli ktoś potrafi być zabawny w rozmowie i zaintrygować tym, co mówi, to najczęściej taką osobę uznamy za zabawną i interesującą i po prostu fajną lub jeśli siedząc na randce z Tobą dziewczyna zacznie się podniecać, to uzna, że jesteś podniecający. Proste ,prawda? 

Musisz starać się kierować rozmowę na te tematy do rozmowy, które są po prostu dobre. Rozmowa nie jest tylko po to, aby rozmawiać. Ma ona za cel sprawić, że poznacie się lepiej. Jeśli okażesz się być interesujący w rozmowę, to będzie chciała Cię jeszcze bardziej poznać. Jeśli obudzisz pozytywne emocje, to będzie chciała dostać ich jeszcze więcej od Ciebie. Rozmawiając na pewne tematy możesz pokazać swoje cechy, które są atrakcyjne. W końcu sama się nie domyśli, że masz ciekawe życie, dopóki nie opowiesz jej (bez przechwalania się!) co robisz i jak u Ciebie to wygląda.

Okay, przejdźmy teraz do konkretów. 

Dobre tematy do rozmowy z dziewczyną.

1. Ona

To pierwszy i najprostszy temat do rozmowy. Każdy z nas przecież lubi mówić o sobie i swoim życiu. W końcu zazwyczaj lubimy być w centrum zainteresowania. To jest najbezpieczniejszy temat, szczególnie na początku. Dowiedzieć się czegoś więcej o niej. To też fajny sposób na pokazanie jej, że interesuje Cię nie tylko jej tyłek, ale i to, kim ona jest. Zapytaj, co robi na co dzień. Gdy powie, że studiuje, to pociągnij dalej temat. Dwa tygodnie temu rozmawiałem z dziewczyną, która studiuje medycynę. Zacząłem więc dopytywać o powody, co ją w tym kręci i jak wyglądają takie zajęcia. Z pewnością ma dużo do powiedzenia na ten temat, więc te tematy do rozmowy będą świetne. 

2. To, co ją interesuje.

Jak widzisz, to bardzo mocno wiąże się z 1 punktem. Jeśli poprawnie wyłapałeś słuchałeś w trakcie podrywu, to wiesz na pewno, czym ona się interesuje. Ale możesz też namierzyć inne tematy, które także ją interesują! Jeśli, przykładowo, jest trenerką tańca i to jest coś, co ją kręci, możecie pogadać np. o tango czy walcu. Jeśli interesuje się pływaniem, to możecie pogadać o stylach pływackich. Bylebyś nie wyśmiewał nawet jeśli twoje podejście do tych zainteresowań jest inne.

3. Ciekawostki.

To kolejny temat, który wymaga trochę wysiłku. Wielokrotnie mówiłem, żeby starać się dowiadywać jak najwięcej ,ale też bez przesady oczywiście ,szczególnie na samym początku znajomości.

Przykładowo, jeśli interesujesz się sportem i motoryzacją, to nie znajdziesz zbyt dużo wspólnych tematow z kobietą (nie zawsze). Jeśli jednak poszerzysz swój repertuar tematów o zwierzęta i dietę, o wiele łatwiej złapiesz kontakt. Wiele kobiet kocha zwierzęta i interesują się nimi o wiele bardziej niż mężczyźni tematem np. zdrowego odżywiania. Podobnie, ja sam jakoś specjalnie nie interesuję się sztuką. Ale coś tam wiem o Da Vinci, więc zawsze mam jakiś punkt zaczepienia w przypadku artystycznej dziewczyny.

4. Ty!

Podrywanie dziewczyny to także kwestia tego, kim jesteś Ty. Jeśli nie opowiadasz o sobie, ale ciągle ją przesłuchujesz, to nie będzie chciała z Tobą rozmawiać. Mało tego, nie będzie czuła się przy Tobie komfortowo, bo choć będziesz tajemniczy i intrygujący, to nie będzie zbytnio czuła się przy Tobie komfortowo, bo nie będzie wiedziała kim jesteś i co robisz. Bo może jesteś jakimś psycholem albo totalnym nerdem? Im więcej będzie się o Tobie dowiadywać, tym bardziej będzie czuła, że jesteś w porządku (lub nie 😅 ,żartuje oczywiście). Ponadto, jeśli Ty się przed nią otwierasz, to ona tym chętniej też Tobie będzie ufać i się otworzy przed Tobą bo poczuję się bardziej komfortowo w twoim otoczeniu. Uwodzenie kobiet polega na sprawieniu, żeby czuwał się przy Tobie lepiej i odczuwała pożądane emocje.

5. Twoje Historie.

Jeśli zastanawiasz się jak zdobyć dziewczynę, to jest to jedna z lepszych rzeczy, które możesz zrobić. W ten sposób możesz przekazać między wierszami swoje atrakcyjne cechy. ALE Jeśli powiesz „jestem bogaty, odważny i sięgam po swoje marzenia”, to będzie brzmiało jak przechwałki. Stracisz w jej oczach.

Lepiej opowiedzieć historię o tym, że właśnie robisz kurs ratownika medycznego bo chcesz być w stanie uratować czyjeś życie jeśli tylko przyjdzie taka kryzysowa sytuacja. A jeszcze lepiej jest opisać śmieszną historię z wakacji, gdy będąc na wycieczce w lesie w Ameryce Południowej jednego z was ugryzł wąż i tylko dzięki Twojemu rozsądkowi i zimnej krwi udało się Wam uniknąć tragedii. Oczywiście nie muszą to być tak nieprawdopodobne historie, byle były prawdziwe lub choć trochę prawdziwe. Wystarczy, że opowiesz jakąś sytuację, gdy np. starałeś się o awans lub coś podobnego. Co ważne, to ten temat do rozmowy musi dotyczyć raczej samej historii, a te cechy wynikać niejako w sposób przypadkowy z tego, co opowiadasz. O swoich dobrych cechach mów między wierszami historia jest najważniejsza.

6. Emocje.

Emocje to podstawa w uwodzeniu kobiet. Jeśli chcesz poprawić swoje podrywanie, to zauważ, że te wszystkie techniki służą właśnie obudzeniu emocji. Jeśli rozmawiasz z dziewczyną na tematy emocjonalne, ekscytujące i podniecające, to przykuwa to jej uwagę. Sprawia, że ludzie słuchają uważniej, z chętniej się angażują. To widać nawet w mediach, że wszystkie tematy zamachów terrorystycznych czy wypadków w którym giną ludziom bardzo mocno się sprzedają, ale nikogo nie obchodzi to, że Hindus mający tajski bar w Twoim mieście płaci ogromne podatki i zbiera nakrętki na wózek dla jakiejś dziewczynki.  Emocje, emocje, emocje!

7. Psychologia, seksualność i związki. Oraz tajemnice!

Kobiety niesamowicie lubią wszystko, co dotyczy psychologii i związków. Właśnie dlatego wszystkie gazety dla kobiet są przepełnione różnymi poradami psychologicznymi, tekstami o miłości i seksie czy znakach zodiaku. To także jest bardzo dobry temat, aby wyczuć jej podejście do uwodzenia i podrywu lub samemu pokazać zrozumienie kobiet i ich potrzeb. W ten sposób możesz ją także podniecić rozmawiając o fantazjach i pragnieniach najlepiej jej (przynajmniej na początku). ALE STOP! Nie rób tego zbyt szybko, ale powoli idź do przodu z tym tematem, w miarę naturalnie. Patrz na reakcje kobiety i jak się z tym czuje. Często spotykam dziewczyny, które otwarcie o tym rozmawiają i są dość emocjonalnie odblokowane w tej kwestii. Ale inne są bardziej skryte i jest to dla nich zbyt intymne więc z nimi już trzeba inaczej rozmawiać. Na pewno możesz rozmawiać na temat pewności siebie, flirtu, czy właśnie tego, jak wygląda obecnie podrywanie kobiet, czy jak ważne jest uwodzenie wzrokiem ,możesz ją zapytać co o tym sądzi.

Polecam Ci także rozmawiać o wszelkich tajemnicach! Horoskopy, wróżki i inne tematy zahaczające o duchowość lub takie czary-mary, są bardzo intrygujące i dla wielu dziewczyn i mogą być interesujące ,a z doświadczenia wiem ,że na pewno będą. Możesz np. zapytać o jej znak zodiaku i żartobliwie powiedzieć, że nigdy byście się nie dogadali, bo jesteście niekompatybilni lub coś w tym stylu. Ja często żartuję, że z tą dziewczyną to byśmy albo zostali najlepszymi kochankami, albo zwyczajnie się pozabijali. Zawsze reagują śmiechem

Złe tematy do rozmowy.

Mam coś dla Ciebie stworzyłem też drugą części artykułu w którym pokaże Ci tematy, na które NIE powinieneś z dziewczyną rozmawiać. Kliknij tutaj, aby poznać zakazane tematy do rozmowy. 


Leave a Reply