Dzisiejszy artykuł na moim blogu będzie bardzo krótki ale niezwykle wartościowy 

Często pewnie się zastanawiasz jak rozpocząć rozmowę. Jakiego tekstu tak zwanego, tekstu otwarcia użyć, aby dziewczyny do siebie zachęcić.

Oczywiście kluczową zasadą tego wszystkiego jest to, aby wyróżnić się od całej reszty facetów, którzy codziennie podchodzę do tej dziewczyny. Po czym próbują im zaimponować, poderwać je jakimś głupim tekstem typu: „Hej czy bolało jak spadłaś z nieba”, „Która godzina? A w ogóle Bartek jestem jak masz na imię” , „Mogę postawić ci drinka” itp.

Oczywiście nie jest to łatwe, aby się wyróżnić.

Teksty które napisałem wyżej to są najgorsze teksty na podryw jakie tylko mogą być. Teraz podam ci przykład jednego z lepszych tekstów otwarcia którego możesz oczywiście użyć i zachęcam cię do tego, abyś sam spróbował

A więc tak podchodzisz do dziewczyny lub grupki dziewczyn nie ma to żadnego znaczenia możesz też podejść oczywiście z kolegami, ale proponuję sam bo wtedy dziewczyny zobaczą, że jesteś naprawdę twardziel. Naprawdę jesteś pewny siebie, a to się im spodoba jak do nich podejdziesz sam.

I mówisz 

Hej dziewczyny słuchajcie potrzebuję waszej Opinii z chłopakami robimy konkurs na najgorszy tekst na podryw w zbieramy od różnych dziewczyn takie właśnie teksty, jesteście dość ładne (I tutaj bardzo słowo ważne jest słowo „dość ładne” one sobie wtedy myślą – co on bredzi? co on w ogóle gada? kim on jest? – Jesteśmy zajebiste) [I tutaj już się wyróżniasz po raz pierwszy, ponieważ każdy facet podchodzi do dziewczyny i mówi że są najpiękniejsze na świecie a ty mówisz że są dość ładne to je zaciekawia to ich interesuje, one chcą cię wtedy bardziej poznać, chcą się dowiedzieć o co ci w ogóle chodzi. Tu już jesteś o krok przed wszystkimi innymi mężczyznami] I pewnie nieraz jakiś laluś (mówiąc „laluś” pokazujesz, że gardzisz tymi facetami, czyli wpasowujesz się w ich sytuację one też nimi gardzę, nie lubią ich, są dla nich zwykłymi frajerami którzy próbowali je poderwać w inny chamski, prostacki sposób, więc wczuwasz się w ich sytuację. Pokazuję to im że jesteś z nimi, że rozumiesz ich problem) was podrywali, jaki jest najgorszy tekst na podryw w według was?

Jeśli one w trakcie się zawieszają to możesz dodać na przerwanie ciszy, żeby rozluźnić atmosferę) – No śmiało powiedzcie mi to ja wam powiem, jaki tekst wygrywa do tej pory nie chce wam nic sugerować rozumiecie?

Oczywiście najlepsze efekty są wtedy kiedy świetnie to zainicjujesz. Będziesz pozytywny, pełen entuzjazmu, cały czas będziesz się uśmiechać oraz patrzeć im głęboko w oczy. A jak one byłby dość bystre i w miarę pewne siebie, wtedy często zaczynają zasypywać cię takimi tekstami, a ty masz w ten sposób ekstra wejście, ekstra tekst otwarcia i mega się wyróżniasz od wszystkich innych mężczyzn, bo pokazałeś im że rozumiesz ich sytuację i rzeczywistość dzięki właśnie takiemu tekstowi jesteś bliżej niż wszyscy inni faceci przed tobą

Następnie po takiej rozmowie kiedy rozluźnisz już tą atmosferę między wami, możesz się zapytać, czy można się do nich dosiąść lub zapytać co dzisiaj robią. Generalnie ten tekst otwarcia jest mega skuteczny, ale musisz też mieć sporo wyczucia i wyczuwać czy one chcą z tobą rozmawiać czy nie za bardzo, ale też oczywiście nie poddawaj się od razu i pamiętaj, że też musisz mieć jakieś asy w rękawie, czyli te teksty, które słyszałeś (który wygrywa itp.), bo na pewno cię zapytają one mogą też powiedzieć o swoich tekstach, a potem się zapytać, a jakie u was wygrywają

Dobra dziś to by było na tyle pozdrawiam cię serdecznie

Tom Gac


Leave a Reply