Wielu mężczyzn popełnia ten błąd, że są ogólnodostępny dla kobiety.

Być może i ty też masz ten problem, że jesteś ogólnodostępny dla kobiety, że jesteś na każde zawołanie kobiety. 


Że kiedy kobieta poprosi Cię o to, czy nawet Ci każe, żebyś ty po nią przyjechał, żebyś ją gdzieś zawiózł, żebyś jej coś kupił, żebyś jej coś dał, żebyś ją gdzieś zabrał, żebyś coś dla niej zrobił, to ty to dla niej robisz. 


Ty myślisz, że w ten sposób zdobędziesz jej względy. Dodatkowo wtedy czujesz się lepiej, ponieważ uważasz, że tak powinno być okej, że w ten sposób zdobędziesz jakieś jej względy.

Niestety nie jest tak jak Ci się wydaje. 

Jeśli Ty będziesz dla kobiety takim facetem, że będziesz robił dla niej wszystko co ona chce. Będziesz na każde jej życzenie. Będziesz robił wszystko co ona chce, nie będąc z nią w związku.

Jeśli nie było wcześniej deklaracji z jej strony, że ona Cię kocha, że ona chce z Tobą być, że ona o Tobie marzy i tak dalej. A ty przed tym robisz dla niej wszystko, co tylko możesz, żeby jej zaimponować, żeby było jej dobrze i miło.

To musisz sobie zdawać sprawę z tego, że Ty się bardzo oddalasz od jakiegoś sukcesu z kobietami.

Dlaczego?

Dlatego, że kiedy Ty robisz wszystko, jesteś na każde jej zawołanie to pokazujesz to, że nie jesteś dla niej żadnym wyzwaniem.

Nie jesteś dla niej żadną tajemnicą, nie jesteś dla niej atrakcyjny. To powód, że dziewczyna nie widzi w Tobie wartości.

Jeśli dziewczyna nie widzi w facecie wartości to automatycznie nie chce być z takim facetem.

Dlaczego?

Dlatego, że nie szanuje takiego faceta.


Dlaczego go nie szanuje?

Dlatego, że on dał jej powody, żeby go nie szanowała.


On się sam nie szanuje. Jeżeli ty wszystko robisz dla dziewczyny i jesteś na każde jej zawołanie, jeżeli ona odpierdoli jakąś krzywą akcję, a Ty jeszcze ją potem za to przepraszasz, bo Cię tak zbajeruje, że Ty tą jeszcze przeprosisz.

Ona powie, że to Twoja wina, tak? Przespała się z jakimś facetem, a powie, że to Twoja wina, bo za mało kwiatków jej dawałeś.


A Ty jeszcze do tego ją przeprosisz i po prostu będziesz w błędnym kole. Będziesz się zastanawiać, dlaczego ona ciągle mnie nie szanuje?

Dlaczego ona nie chce z Tobą być? Dlaczego ona się tak zachowuje?

Właśnie dlatego, że się nie szanujesz. Kobiety właśnie chcą facetów, którzy chcą się szanować. Ona będzie z facetem, którego będzie szanować.

Jeśli dziewczyna Cię nie szanuje, to dlatego, że Ty sam siebie nie szanujesz.

Jeśli Ty się nie zaczniesz szanować to nie będziesz po prostu szanowany przez dziewczynę i nie będziesz miał żadnych dziewczyn w Twoim życiu.

Musisz sobie zdać z tego sprawę, dlatego nie możesz być na każde zawołanie dziewczyny, od tak, na pstryknięcie palca, bo niestety to nic nie da.

Tak naprawdę wpędzisz się w taką spiralę ciągłych porażek z kobietami.
Wiesz dlaczego diament nie jest najlepszym przyjacielem kobiety, ale każda kobieta chce go mieć?


Ponieważ jest rzadki. I ty dokładnie musisz być jak taki diament.

Musisz być rzadki dla kobiety. Jeżeli Ty będziesz ogólnodostępny, jeżeli ona będzie Cię miała na każde swoje zawołanie. Jeżeli nie będziesz dla niej nierzadki to ona też nie będzie Cię szanować.

Nie będzie Cię tak pożądać. Każda kobieta pożąda diamentu.


Pożąda i chciałaby go mieć, dlaczego? Dlatego, że jest właśnie rzadki.

I ty też musisz być rzadki, żeby kobiety Cię pożądały, żeby chciały Ciebie więcej, żeby chciały spędzać z Tobą czas, żeby Cię po prostu pokochały, czy pokochała kobieta jakaś. Czy żebyś się po prostu ogólnie podobał się kobietom.

Musisz być rzadki jak diament, czyli nie możesz rzucać wszystkiego dla dziewczyny.

Jeżeli Ty będziesz robił coś takiego, że Ty będziesz na każde zawołanie dla dziewczyny, będziesz wszystko rzucał i zrobisz wszystko, żeby jej się przymilić, żeby jej stało się przyjemnie, dzięki Twojej osobie, no to to automatycznie nie jesteś dla rzadki.


Nie jesteś dla niej wyzwaniem, nie jesteś dla niej jak ten diament, o którym właśnie tutaj mówimy.


A żeby być dla niej jak ten diament to właśnie musisz być dla niej rzadki.


Nie możesz wszystkiego rzucać dla dziewczyny.
Zapamiętaj jedną bardzo ważną rzecz.


Jeśli coś miałbyś zapamiętać z tego newslettera to chciałbym, żeby było to właśnie to.


Relacje mają uzupełniać Twoje życie, a nie być Twoim życiem.
Powtórzę.

Relacje. Relacje z kobietami, czy nawet relacje z ludźmi, ale przede wszystkim z kobietami, jakieś związki i tak dalej, mają uzupełniać Twoje życie, a nie być Twoim życiem.


Dlatego powinieneś mieć jakieś inne zajęcia, które nadadzą Twojemu życiu jakiś cel.
Czyli jakaś pasja, hobby, praca, nawet trening ze znajomymi.


Czasem wyjść na imprezę z jakimiś znajomymi, spotkać się z jakimiś przyjaciółmi i tak dalej.


Już to jest dużo lepsze, kiedy masz cel, nawet taki, żeby w weekend spotkać się ze swoimi przyjaciółmi, niż to, żeby za wszelką cenę spotkać się z jakąś dziewczyną, z którą po prostu będziesz na siłę próbował do czegoś doprowadzić.

Nigdy nie powinieneś stawiać dziewczyny ponad wszystko inne.

Nawet, jeśli dziewczyna Cię bardzo lubi.

Nawet, jeśli Cię bardzo lubi, czujesz to, że ona Cię lubi to mimo wszystko nie
powinieneś stawiać wszystkiego ponad nią.

To mimo to, nie powinieneś stawiać nią ponad wszystko inne.

Ponieważ, co z tego, że Cię lubi?

Ona może Cię lubi, a następnego dnia może Cię nie lubić. Nie mówiąc już o tym, że ona Cię lubi, ale może traktuje Cię tylko jako swojego przyjaciela. To tym bardziej nie powinieneś do takiej dziewczyny, stawiać ją nad wszystkimi innymi.

I taka jest po prostu prawda.

Co innego, kiedy jesteście już w związku długoletnim, kiedy jesteście mężem i żoną, macie dzieci. Naprawdę się kochacie. Z jej ust padają jasne deklaracje, że ona Cię kocha, uwielbia i tak dalej. Wtedy można w jakimś tam stopniu postawić ją ponad wszystko inne, ale też nie można tego robić cały czas, bo później przestajemy być tym wyzwaniem.

Przestajemy być dla niej tajemnicą i ona po prostu się nami nudzi, bo jesteśmy po prostu ogólnodostępni, więc też trzeba to odpowiednio wyważyć, ale na samym początku.

Więc zobacz.

W późniejszej relacji, kiedy jesteście mężem i żoną, trzeba odpowiednio wyważyć tę relację, że nie możesz ją stawiać na ponad wszystko inne, to co dopiero, gdy jesteś na początku tej relacji.

Dlatego na początku takiej relacji nie ma możliwości, żebyś Ty się ustawiał ponad wszystko inne, kiedy tak naprawdę się dopiero zapoznajecie, zaczynacie spędzać ze sobą czas, kiedy kręcicie.

Nawet jeśli ona Cię lubi.

Nie możesz po prostu stawiać dziewczyny ponad wszystko inne. Dlatego kobiety, nie mogą być Twoim życiem. One mają tak samo dopełniać Twoje życie, uzupełniać jakoś Twoje życie, ale nie mogą być Twoim życiem, bo w ten sposób nigdy nie osiągniesz takich efektów jakich był chciał.

Będziesz wiecznie nieszczęśliwy, a kobiety będą Cię po prostu olewać.

Możesz nawet sobie teraz pomyśleć.

No dobra, ale…

Gentleman to jest taki dobry dla kobiety, zawsze jej pomoże, zawsze ją gdzieś tam zawiezie, zawsze skądś odbierze i one kochają gentlemanów.

Kobiety uwielbiają gentlemanów.

No tak, tylko że gentlemen otworzy kobiecie drzwi, a potem wróci do swojego życia, gdzie ma cele i ambicje, żeby jakoś te swoje cele, albo marzenia osiągnąć.
A nie stawia kobiety na piedestale.

Nie stawia kobiety na pierwszym miejscu.

Kobieta, czy kobiety nie są jego celem życiowym, tylko ma jakieś tam inne cele, jakieś tam ambicje. Ale oczywiście, kobietę przepuści jako pierwszą, otworzy jej drzwi.

Jest gentlemanem.

Jest szarmancki.

Ale mimo to taki gentelman, który ma efekty z kobietami, nie stawia kobiety na pierwszym miejscu.

Bo zobacz.

Dlaczego Ty chcesz jakiejś kobiecie dawać więcej niż to co otrzymujesz?
To jest błąd bardzo wielu facetów, że faceci popełniają ten błąd, że dają kobiecie za dużo niż sami otrzymują.

Szczególnie w tej początkowej fazie, kiedy są właśnie zdesperowani, kiedy bardzo chcą mieć jakąś dziewczynę, czy doprowadzić tam do jakiegoś seksu i tak dalej.
Że dają kobiecie więcej niż sami od niej otrzymują.

Jeżeli będziesz dawał kobiecie więcej niż sam od niej otrzymujesz to ona zawsze to wyczuje, zawsze zobaczy, że ona Cię ma, że złapała Cię w tej garści.
W tą sieć Ciebie złapała i będziesz na każde jej zawołanie.

Tymczasem tracisz jakąkolwiek atrakcyjność w jej oczach, ona nie jest Tobą zainteresowana. Jesteś kolejnym frajerem, którego okręciła sobie wokół palca.
I taka jest prawda.

Musisz dawać kobiecie tyle samo ile ona Tobie daje.

A nawet możesz troszkę mniej dawać, ponieważ jeśli ona więcej inwestuje to tym bardziej się w Tobie zakochuje.

I z tego musisz zdać sobie sprawę, żeby dawać kobiecie tyle ile ona Tobie daje.

Jeśli ona Tobie nie daje nic, czy daje Tobie bardzo mało to dajesz jej tyle samo lub też jej po prostu nie dajesz nic i być może nawet nie ma sensu jakiegokolwiek z tą kobietą dalej się spotykać.

Chcesz posłuchać moją Rozmowę Telefoniczną z Dziewczyną? Kliknij, podaj maila, a w ciągu kilku sekund otrzymasz zupełnie bezpłatnie moją Rozmowę Telefoniczną z Dziewczyną + Analizę tej rozmowy (dowiesz się, dlaczego powiedziałem tak, a nie inaczej) –> Kliknij Tutaj

A jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy i chcesz, aby pomógł Ci 1 na 1 i osobiście przyjrzał się twojemu problemowi oraz pomógł Ci go rozwiązać raz na zawsze to zapraszam na indywidualną konsultację tutaj –> KONSULTACJA 1 na 1


Leave a Reply