Cześć Przyjacielu!


Problem wielu facetów polega na tym, że kiedy się już zakochają w dziewczynie, zawsze dużo szybciej się zakochują. Tak naprawdę facetowi wystarczą 2-3 spotkania i już jest zauroczony dziewczyną, a 5-6 spotkań to już jest wręcz zakochany w dziewczynie.

To jest coś, co bardzo wielu facetów wpędza w błąd, w nieudane relacje oraz w to, że dziewczyna traci nimi automatycznie zainteresowanie. Dobra, ale nawet jeśli nie… Załóżmy, że spotykasz się z dziewczyną już jakiś dłuższy czas czy nawet krótszy. Bardzo często faceci popełniają ten błąd, że dają od siebie zbyt wiele, niż w ogóle dostają.

Na przykład załóżmy, że dziewczyna mieszka w innym kraju czy w innym mieście i Ty na przykład jeździsz do niej co weekend. Cały czas do niej jeździsz, przysyłasz jej kwiatki, czekoladki. Ona pracuje, a Ty jej codziennie albo raz na tydzień przysyłasz kwiaty, czekoladki do pracy, co tydzień ją gdzieś zabierasz, organizujesz fajne randki i tak dalej.

Oczywiście – nie ma w tym nic złego, żebyś to robił, organizował, przecież chcesz dla niej i dla Waszej relacji dobrze, żeby jej było miło i przyjemnie. Tylko widzisz, jeżeli Ty będziesz cały czas tak robił, to dzieje się kilka rzeczy. Po pierwsze podam Ci przykład z pączkiem, na którym łatwiej to wyjaśnić.

Zobacz, taki przepyszny pączek jest fajny, dobry. Kiedy go zjesz za pierwszym razem, ten pączek jest zajebisty. Za drugim razem też jest super. Za trzecim razem też jest OK, ale to już nie jest to samo. Ale za czwartym, piątym i szóstym razem to już się staje nudne, nie jest to dla Ciebie smaczne i wręcz dopada Cię obrzydzenie. Dokładnie jest tak samo z kobietą.

Jeśli Ty za pierwszym razem zabierzesz ją na super randkę czy do niej przyjedziesz, sprawisz jej jakąkolwiek przyjemność, to za pierwszym razem to jest OK. Za drugim razem też, za trzecim razem w miarę, ale za czwartym i piątym razem to dla niej jest już takim obrzydzeniem. Dla niej nie jest to fajne a nudne.

Poza tym widzi, że ma Cię po prostu w garści. Dodatkowo, jeśli ona nie musi nic od siebie dać, a cały czas od Ciebie coś dostaje, to traci też jakiekolwiek zainteresowanie z Twojej strony. Bo widzi, że nie musi nic od siebie dać.

Ty od niej nic nie wymagasz, a i tak jej dajesz. Dlatego to przestaje być automatycznie atrakcyjne dla kobiety, nawet nie dla kobiety – dla ludzi. Zobacz, jeżeli

Ty byś coś otrzymał, a nie musiałbyś na to zapracować ciężko, to nie byłoby to dla Ciebie tak samo wartościowe, prawdopodobnie w ogóle by to nie było dla Ciebie wartościowe, niż na coś, na co ciężko pracowałeś, na co musiałeś naprawdę poświęcić wiele swoich nerwów, emocji, czasu, żeby to zdobyć.

Wtedy to szanujesz, doceniasz i chcesz tego jeszcze więcej.

Dokładnie tak samo jest z kobietą. Jeżeli ona już Cię po kilku spotkaniach ma i Ty cały czas jej sprawiasz radość, przyjemność i tak dalej, ona nie musi nic od siebie dać, to dla niej stajesz się takim nudnym.

Nie jesteś dla niej atrakcyjny, smaczny. Nie jesteś dla niej czymś, czego ona chce i pragnie.

Natomiast jeśli ona będzie musiała coś od siebie zainwestować, to nawet nie chodzi o to, żeby musiała dużo zainwestować, ale jeśli na przykład ona będzie wiedziała, że musi Cię zabrać do kina, postawić Ci lody, dać Ci ten seks, zrobić Ci coś na drutach czy coś takiego, po prostu wymagasz od niej jakiejś inwestycji i ona będzie inwestowała w tą relację, to ona również będzie się bardziej zakochiwać, ponieważ będzie musiała w to inwestować i coś w to włożyć, żeby coś z tego wyjąć.

Jeśli będzie musiała coś w to włożyć, to będzie po prostu bardziej to doceniać. Dlatego widzisz, tak ważne jest to, żebyś w relacji z kobietą, kiedy się z nią spotykasz dłuższy lub krótszy czas, tak naprawdę nieważne, czy jest dłuższy lub krótszy, czy jesteście już ze sobą 5 czy 10 lat, zawsze jest ważne to, żebyś od niej czegoś wymagał.

Nie może być tak, że tylko Ty od siebie dajesz, a niczego w zamian nie oczekujesz.

Bo tak jak powiedziałem, nie dość, że Ty będziesz ostro wkurwiony, że od siebie dużo dajesz, a nic w zamian nie dostajesz, to ona bardzo szybko straci Tobą zainteresowanie.

Bo ona nie musi nic od siebie dać w tej relacji, bo i tak dostaje to, co po prostu chce. To jest prawda niepodważalna. Tak naprawdę nie można za to obarczać winą kobiety. Oczywiście, jakąś tam swoją winę w tym mają, bo mogłyby teoretycznie wyjść z inicjatywą.

Ale moim zdaniem większa wina jest facetów, ponieważ faceci od niej nie wymagają. Jeśli zabierzesz dziewczynę na obiad, to dlaczego jej nie powiesz: dobra, to teraz Ty stawiasz lody i się uśmiechniesz?

Dlaczego tak nie powiesz?
Bo co?
Bo się boisz, wstydzisz?
Nie bój się, nie wstydź się!
Po prostu jej to powiedz.

W ten sposób pokażesz, że od niej wymagasz, że w nią inwestujesz. Nawet przykładowo: ja robię tak, że spotykam się z dziewczyną, nie odzywam się do niej następnego dnia.

Potem rozmawiamy i ona ma lekkie, uszczypliwe pretensje, że się do niej nie odezwałem następnego dnia.

A ja jej mówię: myślałem, że Ty się do mnie odezwiesz i się uśmiecham. Widzisz, wymagam od niej czegoś albo jej nawet mówię na spotkaniu: słuchaj, ja się do Ciebie ciągle odzywam to teraz Twoja kolej, żebyś Ty do mnie jutro zadzwoniła na dzień dobry i się uśmiecham, patrzę jej w oczy.

Co jest w tym złego?
Czego Ty się boisz?
Nie bój się!
Po prostu jej to powiedz.

W ten sposób nawet kiedy wymagasz od niej takich małych rzeczy, ona już musi zainwestować.

Nawet jeśli ona zainwestuje w ten sposób, że do Ciebie zadzwoni z rana zamiast Ty do niej, to już w ten sposób inwestuje, chce coś od siebie dać. Musi coś od siebie dać, żeby coś dostać.

Wtedy bardziej się po prostu zakochuje. Więc musisz to pamiętać, wziąć pod uwagę i po prostu to stosować. Tak samo jak jeden z moich kursantów popełniał właśnie taki błąd.

Rozmawiałem z nim na konsultacji i powiedział, że jeździł do dziewczyny przez bardzo długi czas. Wiem, że bardzo wiele osób tak robi, że na przykład dziewczyna mieszka w innym mieście czy w innym kraju, a oni cały czas do niej jeżdżą, dają od siebie bardzo dużo.

To jest mega duża inwestycja – pojechać te 400 kilometrów w jedną stronę, wydać na paliwo, nie przespać się, być zmęczonym i pojechać do dziewczyny.

Bardzo często robią ten błąd, że jeżdżą do takiej dziewczyny, dają jej coś od siebie, a nie oczekują niczego w zamian.

Nawet jej nie powiedzą, żeby ona przyjechała do niego.

Dlaczego jej tego nie powiesz?
Powiedz jej to!

Jeżeli Ty do niej jeździsz do innego miasta, już byłeś u niej 3 razy, a ona u Ciebie jeszcze ani razu, powiedz jej: słuchaj, ja już u Ciebie byłem 3 razy, jestem zmęczony, w ten weekend Ty przyjeżdżasz do mnie.

Jeśli ona powie, że nie przyjedzie, to nie, trudno, Ty też nie przyjeżdżaj.

W ten sposób będziesz wyzwaniem i pokażesz, że czegoś wymagasz od niej i że musi coś od siebie dać, żeby w ogóle coś otrzymać.

Zobaczysz, że wtedy efekty będą dużo lepsze, kiedy tak zaczniesz postępować z kobietami.

Chcesz posłuchać moją Rozmowę Telefoniczną z Dziewczyną? Kliknij, podaj maila, a w ciągu kilku sekund otrzymasz zupełnie bezpłatnie moją Rozmowę Telefoniczną z Dziewczyną + Analizę tej rozmowy (dowiesz się, dlaczego powiedziałem tak, a nie inaczej) –> Kliknij Tutaj

A jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy i chcesz, aby pomógł Ci 1 na 1 i osobiście przyjrzał się twojemu problemowi oraz pomógł Ci go rozwiązać raz na zawsze to zapraszam na indywidualną konsultację tutaj –> KONSULTACJA 1 na 1


Leave a Reply