Co masz robić, aby to kobiety GANIAŁY za Tobą!?

Jak być mężczyzną, którego kobiety gonią i pragną z nim być, a jednocześnie zaprzestać być mężczyzną, który goni za kobietami, stawia zdobycie kobiety jako główny cel swojego życia i odpycha je od siebie poprzez swoją desperację

Najważniejsze zawsze było dla mnie to, gdzie dokładnie mam znaleźć sobie wartościową dziewczynę, po czym poznać, że ona mnie chce, jak zacząć i utrzymać rozmowę, jak ciekawie opowiadać i jak w towarzystwie "przyciągać" do siebie kobiety

najważniejsze zawsze było dla mnie to, gdzie dokładnie mam znaleźć sobie wartościową dziewczynę, po czym poznać, że ona mnie chce, jak zacząć i utrzymać rozmowę, jak ciekawie opowiadać i jak w towarzystwie "przyciągać" do siebie kobiety

Jasne, powyższe elementy wymagają rozwoju umiejętności towarzyskich.

Jednak jest to najbardziej naturalny oraz najprostszy sposób znalezienia sobie dziewczyny.

Gdy znalezienie kobiety jest w centrum naszego życia, to kobiety to czują "na kilometr" i będą uciekać wtedy od takiego faceta.

Cały klucz tkwi w tym, aby rozwijać taką osobowość, styl życia, sposób bycia, sposób poznawania i rozmawiania z ludźmi, aby poznawanie dziewczyn odbywało się przy okazji oraz z pełną swobodą

Wtedy kobiety czują, że jesteś facetem niezależnym emocjonalnie, który nie potrzebuje nikogo do szczęścia i czuje się świetnie sam ze sobą.

Wtedy to kobiety zaczynają GONIĆ takiego faceta, ponieważ jest rzadkością i jest szczęśliwy sam ze sobą. Chcą być u boku takiego mężczyzny i móc z nim iść przez życie.

Wtedy zagadanie do atrakcyjnej dziewczyny jest najnormalniejszą rzeczą pod Słońcem a nie żadnym "wyczynem", do którego trzeba było się w domu odpowiednio "zmotywować" a dzień wcześniej zapamiętać odpowiednią ilość "materiału" do rozmowy z kobietą.

Uczenie się wszelkich technik uwodzenia z góry stawia zdobycie kobiety w centrum naszego życia oraz nakłada na nas ogromną presję na wyniki.

Nigdy nie czułem się z tym dobrze. Czułem się z tym dziwnie, nie byłem sobą, za bardzo mi zależało i za bardzo się starałem, aby wyszło wszystko jak trzeba, a przez to bardzo się frustrowałem, gdy kolejna dziewczyna podała mi numeru telefonu lub nie podała, a i tak potem nie chciała się spotkać.

 

Przestańmy "biegać za dupami"

Gdy skupisz się na obyciu towarzyskim, rozwoju pewności siebie, będziesz oczytany oraz będziesz sobie potrafił w ciekawy sposób zorganizować czas, mimo, że nie masz
dziewczyny, to będziesz o wiele bardziej pociągający dla kobiet.

Na dodatek, pracując nad sobą, masz więcej ciekawych tematów do rozmowy.

Wtedy wystarczy po prostu pojawiać się w miejscach, w których są interesujące dziewczyny, a stała dziewczyna z czasem się znajdzie. AUTOMATYCZNIE...

Jasne, cały plan działania, branie numeru telefonu, flirtowanie, umawianie spotkań, prowadzenie randek, to bardzo ważne umiejętności.

Jednak najważniejszy, pierwszy krok do sukcesu z kobietami, to wychodzić z domu w miejsca, gdzie poznawanie kobiet jest normalne i naturalne oraz rozmawianie z nimi w atrakcyjny sposób i pracowanie nad swoim charakterem.

To o wiele przyjemniejsza droga niż katorżniczy trening przełamywania strachu przed podejściem do kobiety, która np. myśli w danym momencie o zakupach i być może ma już męża.

To dzisiaj byłoby na tyle trzymaj się do po jutra o 9.00 !!!

Pozdrawiam! 
"Każdego dnia rób jeden malutki krok, który przybliży cię do twojego celu. Bo w ciągu 365 dni okaże się, że zaszedłeś bardzo daleko tymi małymi kroczkami na przestrzeni roku" 
"Jeśli kobieta się tobą nie zainteresuję, to nic się nawet nie zacznie, a nawet jeśli to długo nie potrwa, dlatego trzeba wiedzieć jak wzbudzać zainteresowanie u kobiet"
Moje eBooki