Gratulację! Miejsce dla Ciebie zostało zarezerwowane. Na maila, którego podałeś otrzymasz szczegóły, odnośnie webinaru. Do zobaczenia!


PS. Jeśli mail nie dotrze na twoją główną skrzynkę, sprawdź koniecznie, czy nie trafił do SPAMU albo OFERT. Często tak się niestety dzieje.

W międzyczasie przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego, co powinno Cię zainteresować.

SKUTECZNY SPOSÓB NA

Znalezienie Pięknej, Inteligentnej, Oraz Wartościowej Dziewczyny, o Jakiej Marzysz!


Mój autorski sposób, dzięki któremu przestałem być spławiany, olewany i mieszany z błotem przez dziewczyny, które mi się podobały lub kiedy tylko próbowałem do nich zagadać

Nie musisz mi wierzyć na słowo

Zaraz udowodnię ci, jak możesz znaleźć dziewczynę, która ci się podoba i nie martwić się tym, że cię oleję (bo to się nie wydarzy)

Za nim jednak to się stanie, przejdziesz przez proces, dzięki któremu przestaniesz być nieśmiałym, wstydliwym, czy chociażby nudnym facetem i zapomnisz o tym strachu, który blokuje cię przed podejściem do dziewczyny, która ci się podoba.

Nie ważne ile masz lat, dzięki moim autorskim techniką zdobędziesz dziewczynę i zapomnisz o towarzyszącym ci przy tym strachu na zawsze.

Wiesz, czemu jestem tego taki pewien? Bo moje techniki pomogły nie tylko mi, ale wielu moim kursantom i przyjacielem również!

I wiesz co jeszcze?

Jeśli zdobędziesz piękną kobietę, która ci się podoba, chociażby RAZ, ale po czasie się rozstaniecie (lub nie) z różnych przyczyn (to się zdarza). To później nie będziesz miał najmniejszego problemu, aby znaleźć i zdobyć inną kobietę DRUGI RAZ!

Bo to jest tak jak z jazdą na rowerze. Jeśli nauczyłeś się jeździć na rowerze to kiedy znów chcesz wsiąść na rower, to nie musisz się od nowa uczuć na nim jeździć, bo już to umiesz.

Tak samo jest z nauką podrywania, rozmawiania i szukania kobiet, jeśli nauczysz się i zrobisz to raz, to potem będzie ci już tylko łatwiej. Bo już umiesz to robić, znasz skuteczne sposoby i techniki.

Widzisz jakie to proste!?

Nazywam się Tomasz Gać, ale możesz mnie kojarzyć jako Tom Gac (mój pseudonim). Od 7 lat szkolę się w relacjach damsko-męskich, a od ponad 2 lat jestem profesjonalnym trenerem.

Przyjacielu,

Musisz wiedzieć, że kiedyś byłem kompletnym 0 (słownie: zerem) jeśli chodzi o jakiekolwiek kontakty z kobietami. Byłem nieśmiały, nudny, wstydliwy, nie umiałem rozmawiać z kobietami, a wręcz bałem się z nimi rozmawiać.

Dodatkowo nie byłem zbyt przystojny (właściwie to nadal nie jestem).

Ale mimo to próbowałem zagadywać i rozmawiać z kobietami. Niestety zawsze z ujemny skutkiem… bo albo byłem zlewany na samym wstępie, albo doszło do pierwszej randki, ale do kolejnej już nigdy nie dochodziło...

...smsy typu “zostańmy tylko przyjaciółmi” nie były dla mnie żadną nowością.

Z czasem postanowiłem sobie dać już z tym wszystkim świetny spokój i pogodziłem się, że zostanę już sam do końca życia…

…Aż nagle zacząłem się zastanawiać;

“Jak to jest, że tak zwani brzydale są w szczęśliwych związkach z pięknymi kobietami, a ja nadal jestem sam i nie mogę sobie nikogo znaleźć, bo ciągle jestem olewany?”

I zacząłem się uczyć

Przerobiłem ponad 107 książek wszystkie w języku angielskim, a nawet kilka po włosku i hiszpańsku. Bo na polskim rynku za wiele o tym nie było, a jak było to, nie wiele to było warte, samo lanie wody. Byłem też na 27 szkoleniach z relacji damsko-męskich, podrywania, uwodzenia, flirtu, pewności siebie, naprawy związku, radzenia sobie z rozstaniem i więcej. Większość z nich odbyła się poza Polską, ponieważ tak jak pisałem, u nas za wiele o tym nie było, z resztą wciąż tak jest. Byłem nawet na jednym szkoleniu u legendarnego Doc Love’a (serdecznie polecam jeśli będziesz miał okazje)

Po latach nauki, dowiedziałem się, że wygląd to tylko 1 z 6 czynników męskiej atrakcyjności. Co najlepsze jest to jeden z czynników, na który kobiety prawie w ogóle nie zwracają uwagi.

Według badań w USA kobiety postawiły wygląd na 5 miejscu czynników, na które zwracają uwagę podczas poznawania i wybierania faceta idealnego.

Zdecydowanie bardziej cenią sobie pozostałe 4 czynniki męskiej atrakcyjności. Co najlepsze każda z pozostałych czterech cech, jest to cecha charakteru, którą da się w sobie wyrobić lub ulepszyć. Dlatego często widzimy mało atrakcyjnych facetów u boku pięknych, inteligentnych kobiet.

Więc nawet jeśli nie jesteś przystojnym facetem wiedz, że nadal masz ogromne szansę na poznanie i zdobycie wartościowej dziewczyny. Wystarczy tylko poznać pozostałe czynniki męskiej atrakcyjności i je ulepszać dzień po dniu! 

Zapamiętaj, że możesz ogromnie zwiększyć szansę na poznanie wartościowej dziewczyny, jeśli poznasz najważniejsze zasady poznawania ludzi, podniesiesz swoją atrakcyjność na innych poziomach niż wygląd, oraz nauczysz się najważniejszych zasad rozwijania nowej relacji.

Wspaniale, prawda!?

Dowiedziałem się również że imprezy to są najgorsze miejsca do poznawania kandydatek na dziewczynę. Dlaczego?

A no dlatego, że na imprezy chodzą przeważnie imprezowiczki i takim dziewczyną w głowie są tańce do rana, jednorazowe przygody, cotygodniowe imprezy, różni faceci najlepiej co imprezę inny i tak dalej.

Dlatego są o wiele lepsze miejsca do poznawania pięknych, inteligentnych, wartościowych kobiet, które będą do ciebie pasować, o których ja wiem i bardzo chętnie ci o nich opowiem.

Kolejną kluczową sprawą, o której się dowiedziałem to są błedy, przez które rujnujemy szansę u nowo poznanej dziewczyny i to jest np. Za szybkie wyznawanie uczuć, czyli np. Umawianie się na następną randkę za nim skończyliście teraźniejszą lub mówienie, że nie możesz doczekać się następnego spotkania.

Jest to ogromny błąd, ponieważ nikt nie lubi się zobowiązywać, a jeżeli ty powiesz coś takiego dziewczynie, która dopiero co cię poznała, pomyśli sobie, że jesteś jakiś napalony, a w dodatku desperat. Bo zakochuję się już na pierwszej randce.

Pomyśl sobie, co ty byś sobie pomyślał o dziewczynie, która po pierwszym spotkaniu wyznaje ci miłość? No raczej nie byłbyś już nią tak zainteresowany i pomyślałbyś sobie, że coś z nią jest nie tak, skoro już się w tobie zakochała, prawda?

Oczywiście tego typu zachowań jest znacznie więcej i dzięki temu, że już o nich wiem, nie zdarza mi się odstraszać dziewczyn (ahhh piękne uczucie)

Warto zaznaczyć, że nie tylko mi się udało wyjść z tego błędnego, koło jakim jest ciągłe popełnianie tych samych błędów z kobietami. Zobacz co napisał do mnie Adam

Tak  jak widzisz. Adam napisał, że to on skończył kulturalnie rozmowę, chociaż jego koleżanka (aktualnie dziewczyna) nie chciała. To jest kolejna lekcja, której uczę w poradniku, czyli jak rozpoznać zainteresowanie dziewczyny. 

Jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu wiemy, czy podobamy się dziewczynie, a pamiętaj, że musisz się podobać dziewczynie, żeby myśleć w ogóle o czymś więcej z nią.

Bo co z tego, że ty jej będziesz pragnął, jeśli ona nawet nie będzie chciała zamienić z tobą słowa? Nic więcej nie ugrasz.

Jedną z bardzo mocnych oznak zainteresowania dziewczyny jest, chociażby pacnięcie cię w ramię, rękę czy kolona, kiedy powiesz jakiś żart lub coś droczącego się.

Nie zainteresowana dziewczyna nawet by cię prawdopodobnie nie słuchała, a co dopiero mówiąc o pacnięciu. Jest to bardzo ważne i pomocne takie rozpoznawanie zainteresowania, bo dzięki temu będziesz wiedział, czy możesz przejść dalej z waszą znajomością, chociażby na pocałunek.

Oczywiście oznak zainteresowani jest również więcej i trzeba je znać, ponieważ pacnięcie jest to już jedna z silniejszych oznak i dziewczyna nie pokazuje jej od razu. 

O nich również pisze w poradniku.

Adam również zastosował się do bardzo ważnej techniki, czyli pozbył się presji związku. Dzięki czemu stał się bardziej atrakcyjny dla swojej wybranki, ponieważ nie śpieszył się do nowej relacji, co możemy wywnioskować ze zdania, “Dziś zgodnie z twoją wskazówką zadzwoniłem, chwilę pogadałem, chciałem kończyć, [imię tej dziewczyny] wprost przeciwnie, ale byłem samcem alfa i to jak zakończyłem kulturalnie rozmowę”

Na czynniki pierwsze rozkładam to, oraz wiele, więcej w rozdziale “Jak Rozwinąć Znajomość Na Wczesnym Etapie, Aby Trwała Ona Jak Najdłużej”. Oczywiście znajdującym się w poradniku.

A Więc Czy Chciałbyś Wiedzieć?

 • Jakie zachowania (które być może popełniasz) najczęściej odpychają kobiety i przestać je popełniać
 • Dlaczego kluby i bary to nie zbyt dobre miejsca do poznawani wartościowych kobiet i gdzie szukać tych wartościowych kobiet, na których ci zależy
 • Gdzie szukać panterki, która będzie do ciebie pasować
 • Dlaczego będziesz bardziej atrakcyjny dla kobiety jeśli będziesz tym, któremu totalnie nie “zależy” (oczywiście tylko w jej oczach) i jak stać się kimś takim
 • Jakie są pozostałe 5 czynników męskiej atrakcyjności, które liczą się zdecydowanie bardziej dla kobiet niż wygląd
 • Jak nauczyć się być wyzwaniem dla kobiet (absolutna podstawa)
 • Jakie są oznaki zainteresowania kobiety tobą (bezcenne)
 • Jak nie mieć "parcia na szkło" czyli nie ulegać presji związku (tak jak Adam)
 • Dlaczego kobiety wolą “BadBoyów” od miłych facetów i jak stać się tym pierwszym
 • Dlaczego kobiety, które ci się podobają chcą być tylko, przyjaciółmi oraz jak do tego nie dopuścić
 • Poznasz zasady i techniki, dzięki którym pokonasz swoją konkurencję na zawsze

Tych wszystkich technik i sztuczek, oczywiście jest znacznie więcej, których uczę w poradniku “Kobieta Marzeń Na Zawołanie - Od czego zacząć, gdzie ją znaleźć i jak to utrzymać”, który możesz nabyć.

Nie jesteś przekonany? Masz obawy, że to Ci nie pomoże? Nie wierzysz w to, że może Ci się to udać? Nie ufasz mi, bo mnie nie znasz? Oczywiście to rozumiem dlatego jeśli zdecydujesz się, na nabycie tego poradnika otrzymasz ode mnie.

Dodatkowo chcę ci dać podwójną gwarancję!

Będziesz mógł przerobić cały kurs od A do Z, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz z moimi technikami, wystarczy, że zgodnie z regulaminem napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy, że napiszesz, a ja zwrócę Ci pieniądze w ciągu 24h.

Chcę Ci również dać gwarancję twoich wyników.

Przejrzysz cały kurs i zaczniesz robić, to co jest w nim napisane. Jeśli w ciągu 45 dni nie odczujesz żadnych efektów, możesz również ubiegać się o zwrot twoich pieniędzy, które zwrócę Ci w ciągu 24h.

Możemy się tak umówić?

Ile To Wszystko Kosztuje?

Złe pytanie. 

Zastanów się lepiej, ile Ci to oszczędzi.

Wyobraź sobie, że już nie będziesz miał problemów z poznaniem i rozmową z dziewczyną, która ci się podoba. 

Nie będziesz się przejmować swoim wyglądem, a w zamian za to rozwiniesz pozostałe 5 cech męskiej atrakcyjności, na które kobiety zwracają znacznie bardziej uwagę. 

Poznasz oznaki kobiecego zainteresowania, które są bezcenne jeśli chcemy posunąć naszą znajomość do przodu (np. pacnięcie) oraz dowiesz się, czego masz absolutnie nie robić jeśli nie chcesz zrujnować szans u nowo poznanej kobiety. 

Zyskasz na pewności siebie, a analogicznie też na atrakcyjności wobec kobiet. 

Ile byłbyś skłonny zapłacić za to wszystko? 

Wartość całego poradnika to 199 zł (za tyle jest na co dzień sprzedawany). 

Tymczasem nie chcę od Ciebie takich pieniędzy. Nie chcę od Ciebie za ten kurs 99 zł, ani 49 zł. 

Teraz możesz go kupić za 19,90 zł z 30-Dniową Gwarancją Zwrotu Pieniędzy. 

Za cenę 4 piw możesz całkowicie odmienić swoje życie towarzyskie, brzmi rozsądnie?

Dlaczego Tak Tanio, Skoro Mogę Spodziewać Się Takich Efektów?

Po pierwsze jest to cena promocyjna, która niebawem wróci do starej ceny, czyli 199 zł

A po drugie uważam, że jeśli zobaczysz efekty, będziesz chciał mi się odwdzięczyć i polecisz mnie komuś.

Tutaj działa zasada WIN-WIN.

Co więcej - zapewne dopiero mnie poznałeś.

Ta cena pozwoli mi pokryć koszty reklamy i serwerów.

Natomiast wierzę, że będziesz tak zadowolony, że w przyszłości kupisz ode mnie coś więcej.

Dlatego udostępniam Tobie ten poradnik w tak śmiesznie niskiej cenie.

Możesz otrzymać cały poradnik „Kobieta Marzeń Na Zawołanie - Od czego zacząć, gdzie ją znaleźć i jak to utrzymać” o łącznej wartości 199 zł za 19,90 zł tylko dzisiaj i tylko teraz. 

Później cena będzie wyższa.

A dodatkowo otrzymujesz ode mnie 30-dniową gwarancje zwrotu pieniędzy oraz 45-dniową gwarancję wyników

A więc

Tak! Chcę Zdobyć Kobietę Marzeń!*Oferta ograniczona czasowo

Na Jaki E-mail Mam Przesłać Poradnik Zdobycia Dziewczyny Marzeń?

Dzięki, że dotrwałeś do końca 🙂

Tom Gac

PS. Pamiętaj, że nie podejmujesz żadnego ryzyka, ponieważ chroni Cię 100% gwarancja zwrotu pieniędzy.

Możesz przejrzeć cały kurs i później zdecydować czy chcesz go zatrzymać. A jeśli coś Ci się nie spodoba, oddam Ci 100% Twoich pieniędzy.

PPS. Nie zwlekaj! Ta śmiesznie niska cena obowiązuje tylko przez kilka dni (tymczasowa promocja). Potem będzie wyższa.

Tak! Chcę Zdobyć Kobietę Marzeń!*Oferta ograniczona czasowo

Na Jaki E-mail Mam Przesłać Poradnik Zdobycia Dziewczyny Marzeń?

*To jest cena promocyjna, wkrótce cena będzie stopniowo rosnąć wraz z popularnością ebooka - nie czekaj możesz już go nie dostać w tak niskiej cenie!