Jak przestać o niej myśleć, odkochać się i zapomnieć o byłej raz na zawsze w 2020*

Bez codziennego zatruwania się, bez notorycznego imprezowania, bez zadręczania się, bez spędzania całych dni w zamkniętym pokoju i płakaniu czy różnych innych destrukcyjnych zachowań dla zdrowia!

Bo to wszystko pogarsza tylko tę sytuację!

Skąd wiem jak zapomnieć i zacząć cieszyć się życiem!? Ponieważ jestem takim samym człowiekiem i też przez to przechodziłem ... i to nie raz! 

I niech zgadnę powodem rozstania było - za mało starania się lub nawet za dużo, bycie za dobrym, bycie zbyt przewidywalny, poszła do innego, spędzałeś za mało czasu, za dużo uczenia się, mieszkanie z rodzicami mając dopiero 20-kilka lat, brak dobrej pracy, bycie nudziarzem itp.

A ona była za to taka idealna … przeczytaj moją historię

Miałem 2 dłuższe (poważniejsze) związki jeden trwał niecałe 2 lata, za to drugi "Ten Prawdziwy" ponad 5 lat i co najgorsze za każdym razem to ja byłem osobą zostawioną. Dlaczego? Wtedy nie wiedziałem możesz wierzyć mi lub nie, ale w każdym tym związku dawałem z siebie 110%.

Oczywiście były gorszę i lepsze dni między nami, ale ostatecznie wychodziło ,że to ja powodowałem nudę, za mało frajdy w życiu czy było nawet zbyt przewidywanie, za mało starania się, za dużo pracowałem, a nawet było za dobrze itp.

Dochodziłem do siebie, bardzo długo piłem i brałem złe rzeczy, raz nawet prawie ze sobą skończyłem ... żeby tylko zapomnieć

Życie mi runęło, czułem ogromną pustkę, nie mogłem sobie z tym poradzić i wszystko straciło sens, próbowałem zapomnieć ... na różne sposoby oczywiście piłem w przepotężnych ilościach oraz brałem (na pewno wiesz, co mam na myśli). Ciągłe imprezy, bo nie dawałem sobie z tym rady. Dodatkowo bałem się, że już nigdy nikogo nie znajdę.

Faktycznie przez chwilę czułem się lepiej, ale kiedy tylko wróciłem do normy, znów wracały wspomnienia z nią i ponownie sięgałem po to wszystko. Nie miałem też, za wielu znajomych, ponieważ kiedy tylko ktoś mnie gdzieś zapraszał na męskie wyjście do baru, na kręgle czy na squasha odmawiałem lub odwoływałem spotkania tuż przed godziną, na którą byliśmy umówieni, bo spędzałem czas praktycznie tylko z nią i nie specjalnie utrzymywałem z kimś kontakt. Zrezygnowałem też z cotygodniowej piłki z moimi przyjaciółmi oraz innych moich hobby, żeby tylko spędzać z nią czas ...

Doszło nawet do tego ,że pewnego dnia ...

Przyszedłem do pracy, oczywiście w złym stanie lekko mówiąc. Wygląd jak szczur, od którego śmierdziało na kilometry, to mało powiedziane. Dodatkowo miałem wygniecioną koszulę i brudny garnitur a do moich obowiązków należało jeździć do klientów i przedstawiać im różne oferty,  byłem handlowcem, oczywiście zostałem od razu zwolniony. Dodatkowo przyjaciele, którzy mimo mojego zachowania zostali przy mnie, próbowali mi pomóc. Wyciągali mnie z domu, zabierali do kina, na jedzenie itp. bo naprawdę źle przez to przechodziłem … lecz doszło do tego, że pewnego razu moi koledzy widzieli, jak biorę różne rzeczy i piję, chcieli mi to zabrać, a ja się na nich rzuciłem, atakując… Oczywiście straciłem też przyjaciół.

Łudziłem się, że wróci, próbowałem zrobić wszystko, abyśmy spróbowali jeszcze raz dzwoniłem, pisałem, chodziłem pod jej dom, próbowałem nawiązać kontakt przez jej rodziców oraz rodzeństwo, śledziłem, całe dni spędzałem, oglądając jej media społecznościowe oraz nasze zdjęcia …

Sądowy zakaz zbliżania się!

Tak właśnie ... w końcu miarką się przebrała i zakończyło się to sprawą w sądzie i zakazem zbliżania się. 

Wtedy psychika nie wytrzymała, zacząłem pić i brać w jeszcze większych  ilościach niż wcześniej

Aż w końcu usiadłem przy otwartym na oścież oknie z butelką i zacząłem przeglądać jej zdjęcia, wiedząc, że zaraz skoczę. 

Nagle zadzwoniła do mnie moja mama, powiedziałem jej co właśnie chce zrobić. Zaczęła płakać i krzyczeć do telefonu, żeby tego nie robić, nie ulegałem ... aż w końcu powiedziała jedno zdanie, które zmieniło wszystko, a brzmiało ...

 "Synu jeśli zostawiła to na prawdę nie kochała ,więc dlaczego chcesz stracić jedyne życie dla osoby która nawet nie kochała i nie zrobiłaby tego samego dla ciebie co ty dla niej jesteś w stanie zrobić, czyli oddać najcennieszy dar - ŻYCIE!!!"

I wtedy otworzyły mi się oczy!

Bycie Masochistą

Po słowach mojej mamy przejrzałem na oczy zobaczyłem, że ukojeniem stało się dla mnie ranienie na wiele sposobów picie, branie co przekładało się na problemy ze zdrowiem, problemy psychiczne  oraz problemy z prawem, ale dawało to ulgę ... na jakiś czas.

Potrzebowałem dostać, takiego kopniaka psychicznego lekko mówiąc, żeby znów poczuć, że żyję i nie czuć tej pustki

A co jeśli bym Ci powiedział, że jesteś w stanie o niej zapomnieć bez zastanawiania się, czy wróci, bez przeżywania ogromnej pustki, żeby zapominanie o niej nie trwało kilka miesięcy czy lat, abyś nie martwił się, czy znajdziesz inną, czy nie, a przy tym odzyskasz starych przyjaciół i poznasz nowych, wrócisz do swoich hobby, zaczniesz spełniać swoje marzenia (a nie jej)???

A więc czytaj dalej ...

Powiedziałem sobie "Mam 24 lata i nie mogę spędzić reszty życia rozpaczając za nią lub w ogóle go nie spędzić" 

I tak zmieniło się wszystko, oczywiście na początku nie było łatwo a raczej było mega trudno. Musiałem przestać rozdrapywać ciągle tą “ranę” i dać się jej zagoić. Zacząłem od po blokowania jej wszędzie łącznie z numerem telefonu oraz usunięciu i wyrzuceniu wszystkich jej i wspólnych zdjęć, aby nic mi o niej nie przypomniało. Oczywiście nawet to nie sprawiło, że dało się zapomnieć od razu. Dodatkowo dużo osób mi o niej przypominało pytając np. “Co się stało?”. Zdarzyło się nawet, że widziałem ją w pewnych miejscach, ponieważ mieszkamy w tym samym mieście i odwiedzamy te same knajpy i nie tylko. Kiedy przez dłuższy czas już na nią nie natrafiałem i faktycznie zapomniałem, nasza wspólna znajoma powiedziała mi, że ma nowego faceta i znowu ten ból i te wspomnienia przeszłości wróciły … po czasie przeszło i zacząłem żyć na nowo, cieszyć się z każdego dnia.

Po 2 latach będąc w centrum mojego miasta, w jednym z moich ulubionych pubów znów ją zobaczyłem całującą się z innym … i wiesz co NIC! Po prostu nic nie poczułem, uśmiechnąłem się poszedłem dalej, a wszystko, bo minęło już sporo czasu, a ja zdążyłem poznać potężne techniki programowania naszego umysłu, które sprawiają, że w ciągu kilku dni lub tygodni (zależy od twojej konsekwencji) jesteś w stanie się odkochać, zapomnieć, cieszyć się z każdego dnia, a wszystko dzięki moim testom, przerobieniem ogromnej ilości wiedzy, prób i błędów oraz wielu testom, które ostatecznie doprowadziły mnie do stworzenia perfekcyjnej techniki Programowania Naszego Umysłu. Odzyskałem w tym czasie przyjaciół na nowo i poznałem nowych, zwiedziłem wiele krajów znalazłem świetną pracę, spełniłem wiele swoich marzeń, miałem kilka kobiet, ale uznałem, że na ten czas chce być sam i cieszyć się moim jedynym życiem!

Dlaczego od tak wszystko się zmieniło? Dlatego ,że odkryłem ,przetestowałem i zacząłem stosować potężne techniki Programowania Naszego Umysłu  

Nie było łatwo to odkryć, kupiłem dokładnie 107 książek wszystkie od zagranicznych autorów w języku angielskim, a nawet cztery po hiszpańsku i dwie po niemiecku, bo na rynku polskim za wiele o tym nie było a jeśli było, to niewiele to było wartę samo lanie wody. Co więcej, było dużo niekompletnej, nieprecyzyjnej, słabej wiedzy, która po prostu nie działała (i tu już nie mówię tylko o Polsce). Byłem także dokładnie na 27 szkoleniach z zakresu relacji damsko-męskich od szkoleń z pewności siebie przez podryw, uwodzenie, flirt, budowaniu oraz naprawy związku po radzenie sobie z rozstaniem. Tylko jedno z tych szkoleń odbyło się w Polsce, bo tak jak pisałem, nie było u nas dużo precyzyjnej wiedzy, która rzeczywiście mogła, mi pomóc. Sam musiałem przetestować co działa, a co nie. Początki były bardzo ciężkie, bo jak zaczynałem to niektóre techniki, zamiast pomóc - pogarszały, mój stan. Jednak dziś już wiem, które są tymi najbardziej skutecznymi, a których lepiej unikać. Dlatego że spędziłem nad tym prawie dwa lata, aby moje techniki były skuteczne i dawały tylko pozytywny rezultat w jak najkrótszym czasie.

Podczas rozstania się z dziewczyną, z którą było się x lat, było się narzeczonymi, czy po ślubie, można przy tym popełnić, wiele błędów czasem nieodwracalnych np. zakończyć wszystko, czego ja byłem bardzo, blisko na szczęście czuwał nade mną mój anioł stróż (Moja Mama), ale wiemy na pewno oboje, że jest wiele ludzi, którzy nie mieli anioła stróża u boku i nie ma ich już...

Początkowo nie zamierzałem rozdawać tej wiedzy ani nawet jej sprzedawać ze względu na bardzo silne techniki programowania umysłu oraz manipulacji, których jest tam cała masa (uważaj na nie). Oczywiście moi znajomi również zostali porzuceni przez ex, więc postanowiłem im pomóc i dać im całą moją wiedzę, aby zapomnieli o niej i zaczęli żyć na nowo.

Kiedy raz po raz moi znajomi zaczęli się odkochiwać w swoich byłych, które ich zostawiły i widziałem, jak zaczynają sobie układać życie na nowo z innymi kobietami lub sami, ale są przeszczęśliwi ze sobą, a dodatkowo zaczęli mi dziękować za wszystko i mówić, że to, co im dałem, zmieniło ich życie na zawsze.

Stwierdziłem, że nie warto trzymać całej tej wiedzy tylko dla siebie, skoro mogę pomóc tysiącom mężczyzn, tak jak pomogłem sobie i moim przyjaciołom, którzy nie wiedzą jak sobie poradzić po rozstaniu z dziewczyną, narzeczoną czy nawet żoną.

Dlatego chciałbym pomóc jak największej ilości mężczyzn, aby zobaczyli, że rozstanie to nie jest wcale koniec świata, a tylko początek nowego rozdziału w naszym cudownym życiu, ponieważ dokładnie wiem, jaka to straszna pustka, depresyjne uczucie, rozrywające cię od środka emocje, a nawet lęki i obawa przed ułożeniem sobie życia na nowo!

Rezultat jednych z dwóch moich kursantów - Z których jestem mega dumny!

 

Dobra ,a więc co to za Potężne Techniki Programowania Mojego Umysłu?

Żeby ułatwić Tobie przyswojenie całej wiedzy zapakowałem to w zręczny materiał PDF, który poprowadzi Cię krok po kroku przez te techniki i pokażę jak one mogą Ci pomóc. Spędziłem naprawdę dużo czasu nad tym, żeby upewnić się, że jest tam tylko wiedza, która działa i jest w stanie realnie Ci pomóc. 

 

Jak myślisz - ile warta jest cała wiedza zawarta w tym ebooku, pomyśl tylko gdybyś mógł: 

 

* Zapomnieć o niej raz na zawsze

* Zapomnieć o myśli, idealnej pary

* Przestać kochać

* Zapomnieć o zdradzie

* Przestać kojarzyć ją ze wszystkim, co widzisz lub o czym myślisz

* Przestać myśleć “Czy wróci?”

* Zapomnieć o odzyskaniu jej i zacząć żyć na nowo bez niej

* Nie spędzić lat rozpaczając

* Nie martwić się znalezieniem nowej

* Nie myśleć o tym, że była to ta jedyna

* Umieć tak zaprogramować swój umysł, żebyś mógł zmienić myślenie na temat wszystkiego, co przełoży się na całe twoje życie (karierę, marzenia, relację itp.) tak jak tylko chcesz

I wiele więcej ...

Ile byłoby to dla Ciebie warte? 

 

Gdyby ktoś mi pokazał ten ebook 2 lata temu, oddałbym za niego wszystkie swoje oszczędności, samochód, wziął pożyczkę czy nawet wziął większy kredyt. Tylko po to, żeby przestać o niej myśleć, nie zadręczać się, skończyć z poniżaniem, czy łudzić się “Czy wróci?”, nie mieć problemów z prawem czy zdrowiem, a zapomnieć o niej w tydzień czy dwa i rozpocząć nowe piękne życie na nowo!

Zdobycie tej wiedzy kosztowało mnie bardzo dużo czasu, energii i zdrowia. Dlatego postanowiłem, że nie będzie darmowy.

Początkowo chciałem sprzedawać go po 99 zł. 

Ale uznałem, że zrezygnuje z marży i sprzedam go tylko po kosztach dystrybucji (koszty reklamy, żeby dotrzeć do Ciebie, obsługa serwera itp.)

Dlaczego?

Bo wiem, że jak go przeczytasz i zastosujesz te techniki, to zmieni tak dużo w Twoim życiu, że będziesz chciał poznać więcej mojej wiedzy, która np. pozwala mi dziś podróżować po świecie, poznawać piękne kobiety, a przy tym cały czas mieć wspaniały kontakt z nimi i wiele więcej!

Dlatego tylko dzisiaj cena dla Ciebie to zamiast 99 zł tylko 10,99 zł.

+

Dodatkowo wraz z kupnem tego ebooka otrzymasz ode mnie miesiąc bezpłatnej konsultacji w formie bonusu. Będziesz mógł do mnie napisać o każdej porze dnia i nocy na maila kontakt@tomgac.pl lub w wiadomości prywatnej w mediach społecznościowych z jakimkolwiek pytaniem, na które Ci na pewno odpowiem.

Brzmi fajnie?

Podsumowując eBook (wartość 99 zł) + Miesiąc konsultacji (wartość 299 zł) = 398 zł 

Ale nie chcę tyle od ciebie, chcę tylko 10,99 zł, które pokryją mi koszty serwera, reklamy. Dlaczego? Dlatego, że wiem, że ten ebook zmieni twoje życie o 180 stopni, znów zaczniesz sie nim cieszyć i brać z niego pełnymi garściami. A Ex to nawet zapomniesz jak sie nazywała.

Chcę Ci pomóc, bo sam przez to przechodziłem ... z resztą wiesz, bo przeczytałeś przed chwilą moją historię.

Jeśli będę mógł pomóc zmienić twoje życie na lepsze, to będzie to dla mnie ogromny sukces!

A więc

*To jest cena promocyjna wkrótce cena będzie stopniowo rosnąć wraz z popularnością ebooka - nie czekaj możesz już go nie dostać w tak niskiej cenie!

Dodatkowo chcę ci dać podwójną gwarancję!

Będziesz mógł przerobić cały kurs od A do Z ,ale jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów jakie osiągniesz z moimi technikami, wystarczy że zgodnie z regulaminem napiszesz do mnie na kontakt@tomgac.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Bez pytań, bez podawania jakiegokolwiek powodu. Wystarczy ,że napiszesz ,a ja zwrócę Ci pieniądze w ciągu 24h.

Chcę Ci również dać gwarancję twoich wyników.

Przejrzysz cały kurs i zaczniesz robić to co jest w nim napisane. Jeśli w ciągu 45 dni nie odczujesz żadnych efektów możesz również ubiegać się o zwrot twoich pieniędzy które zwrócę Ci w ciągu 24h.

Możemy się tak umówić?