Okay, skoro przeczytałeś pierwszą część mojego artykułu, to mam dla Ciebie kolejne tipy, o czym absolutnie NIE rozmawiać z kobietą. Jeśli nie czytałeś, to zachęcam Cię do przeczytania pierwszej części. Dzięki temu będziesz miał dobry punkt odniesienia, zrozumiesz dlaczego takie tematy do rozmowy są złe, tym bardziej, że one się wzajemnie uzupełniają.

Kliknij tutaj, aby przeczytać pierwszą część artykułu.

Wielu mężczyzn często gada żeby po prostu gadać. Nie wiedzą ,że zaczynają przynudzać i niszczą podryw. Przez to emocje opadają, wchodzą te bardziej negatywne, jak niechęć, smutek, nuda, czy poirytowanie. Może to doprowadzić do sytuacji, w której pojawi się czysta złość, zaczniecie się kłócić i ona Cie znienawidzi. 

O czym NIE rozmawiać z dziewczyną?

1. Religii.

To bardzo zły temat do rozmowy z dziewczyną. Oczywiście wykluczam sytuację, gdy oboje jesteście na pielgrzymce albo siedzicie wychodzicie z kościoła.  Wtedy macie wspólny kontekst, ale też uważaj na to, bo możecie mieć różne poglądy na mniejsze kwestie.

Ogólnie temat religii jest osobisty i często ludzie nie mają do tego dystansu. Jeśli zaczniesz robić sobie żarty z Jezusa Chrystusa, albo krytykować wiarę lub religijność, to możesz ją urazić. Dopóki nie masz pewności, że to bezpieczny temat i nie wywoła negatywnych emocji, to lepiej go unikaj. Ewentualnie możesz powiedzieć, że masz inne poglądy, ale nie lubisz o tym gadać. A najlepiej – zmień temat!

2. Polityce.

Widzisz, w rozmowie ten temat nie jest zbyt dobry. Często polityka jest dla nas nie tylko tak emocjonalna jak na przykład religia, ale często to bywa temat denerwujący. Bo czy nie denerwuje Cię sytuacja polityczna lub jak kto rządzi lub co chcę wprowadzić?  Każdy z nas szybko znajdzie coś, co go irytuje. Jeśli nie rząd, to opozycja lub dana osoba. Myślisz, że te negatywne emocje pomogłyby Ci w uwodzeniu kobiet? 

Jeśli już poruszasz ten temat, rób to w sposób łagodny i nieagresywny. Tak jak z religią, na spokojnie. Masz inne poglądy, bo coś tam, ale nie mów tego kategorycznie jak polityk. Jeśli macie podobne poglądy, to złapiecie kolejny wspólny grunt, ale i tak staraj się tego unikać. Zwyczajnie, jeśli ona zacznie odczuwać negatywne emocje, to utrudni Ci to uwodzenie. Drugą sprawą jest to ,że z mojego doświadczenia kobiety nie lubią rozmawiać o polityce szczególnie teraźniejsze pokolenia.

3. Śmierci i chorobie.

To też smutny i negatywny temat. Nie rozmawiajmy o takich rzeczach, bo rzadko kiedy ktoś ma ochotę na seks po rozmowach o nowotworach, czy tym, jak Twojego kota rozjechał samochód i patrzyłeś w jego gasnące oczy. To zdecydowanie nie to.

Jasne, wcześniej lub później ten temat może wyjść, nie musisz uciekać więc od razu, ale jednak staraj się unikać. Jeśli chcesz o tym porozmawiać, to niech będzie w tym coś pozytywnego. Że gdy mój dziadek umarł, to nie byłeś tak bardzo smutny bo wiedziałeś ,że to musi nadejść, ale byłeś wdzięczny za te wszystkie chwile. To jest już pozytywniejsze i może pokazać Twoją wrażliwszą część Ciebie. Dzięki czemu możesz zyskać w jej oczach

Mimo wszystko unikaj takich tematów, bo bezpieczniej jest na początku nie rozmawiać o takich ciężkich rzeczach.

4. Inne negatywne emocje.

Nigdy nie gadaj na byłą. Nie obrażaj jej, nigdy nie narzekaj, nigdy jej nie przedstawiaj w złym świetle. Może Cię zapytać, dlaczego się rozstałeś, albo dlaczego poprzedni długi związek Ci nie wyszedł. Odpowiedz szczerze, że w wraz z upływem czasu przestaliście o to dbać, albo doszedłeś do wniosku ,że to nie jest to, czego szukasz i pożądasz. Nie mów, że była nudna albo kiepska w łóżku, ale że ona była bardziej domatorką lub mieliście inne zainteresowania i nie mieliście o czym rozmawiać. Możesz też wspomnieć o błędach, które Ty popełniłeś, o ile to nie jest coś poważnego na przykład zdrada bo to by Cię od razu zdyskwalifikowało. Samoświadomość własnych błędów jest czymś, co kobiety BARDZO doceniają.

Inne zakazane tematy w rozmowie, to m.in: przestępczość, gwałty, choroby psychiczne, wypadki, morderstwa… Ogólnie unikaj wszystkiego, co może wywoływać obawy, strach, smutek, gniew, złość, frustrację czy cokolwiek, co działa w ten sposób ,ale są kobiety które lubią takie kryminalne tematy i chętnie o tym porozmawiają – musisz wyczuć.

5. O rzeczach racjonalnych i intelektualnych.

Ja bardzo lubię szperać w internecie, siedzieć na komputerze, grać w gry i podobne tematy. Ale nie polecam tego zbytnio. Owszem, można rozmawiać na te tematy, jeśli one są pozytywnie czy interesujące. Jednak wytłumaczenie tego kulturystce której to kompletnie nie interesuje, czym jest programowanie w języku java, prawdopodobnie zadziała tak ,że ona poczuje się głupia, nic z tego nie zrozumie i będzie totalnie znudzona. A uwodzenie kobiet tak NIE DZIAŁA. 

Można czasami rzucić coś takiego intelektualnego, ale raczej jako ciekawostkę. Takie rzeczy też się przydają, aby pokazać swoją inteligencję i pokazać się z drugiej strony tej bardziej skrytej. Inteligencja jest bardzo sexy, ale zbyt duży rozstrzał może kobietę odepchnąć, bo będzie się czuła dla Ciebie zbyt głupia lub po prostu uzna ,że jesteś nudziarzem bo gadasz tylko o jakiś komputerach. Jednym słowem, rozmawiając o sportowych samochodach nie mów o szczegółach konstrukcyjnych silnika, ale o tym, jak czujesz się, gdy siedzisz za kierownicą, że czujesz totalną wolność i wiesz, że wszystkie Twoje problemy zostały daleko za Tobą.

6. Bzdurach bez znaczenia.

Okay, głupoty i rozmowa o różnych rzeczach które nie mają znaczenia może być fajne, gdy jest to zrobione z humorem. Ale gadanie na tematy, które nie są ciekawe, są nudne i bez znaczenia… Zwyczajnie zaczną nudzić.  Dyskusja o technologii produkcji lampek nocnych, nowej fryzurze Wojewódzkiego, czy sposobie układania koszul… Przecież to totalnie nie ma sensu. 

Rozmawiaj z dziewczyną o tym, co ją interesuje! Najlepiej o tym, co Was oboje kręci bo wtedy i Ty będziesz miał duże pole do popisu. 

7. Nie kłóć się!

Ostatnia, najważniejsza wskazówka. NIGDY SIĘ NIE KŁÓĆ! Jeśli będziesz to robił, podlejesz konflikt i ustawisz Waszą relację w tym kierunku. To nie jest dobre! A na pewno unikaj zrzucania winy czy udowadniania, że się myli. Nikt nie lubi nie mieć racji. Staraj się jej zawsze przyznawać (Przynajmniej na początku 😅).

Jeśli Ty się z czymś nie zgadzasz lub ona odpowiedz sobie na pytanie: czy warto? Zazwyczaj nie, więc po prostu zmień temat i powiedz: „No ja uważam inaczej, ale nie chcę się z Tobą o to kłócić”. W ten sposób pokażesz jaja i charakter. Masz inne zdanie, ale nie masz ochoty o tym dyskutować. I tyle! Czasami drobna dyskusja na temat, który nie jest bardzo ważny, może fajnie nakręcić waszą relację. Możecie dyskutować o wyższości lwów nad tygrysami, ale na luzie i z poczuciem humoru! To będzie drobny konflikcik, który raczej nakręci zabawnie interakcję, ale nie dyskutuj na ważne tematy z miną jak na pogrzebie!

Co dalej?

Wiesz już, jakie tematy są pożądane, a jakie są negatywne i lepiej ich unikać. Mam więc dla Ciebie coś czym może będziesz zainteresowany! 


Leave a Reply